Ultrazvuk v tělovýchovném lékařství

Sekce pro USG v tělovýchovném lékařství

Sonokonference 2023

10. července 2023

Vážení kolegové a milí studenti,

s radostí Vás zveme na první odborné setkání, které pořádá Česká společnost pro ultrazvuk v medicíně – ČSUM, z.s., Sonokonferenci 2023.

Konference se koná ve dnech 7. a 8. 10. 2023 v Praze a bude příležitosti pro sdílení znalostí, pro živé diskuze a pro propojení lékařů různých odborností a studentů medicíny, kteří se o ultrazvukovou diagnostiku zajímají.

Sonokonference 2023 je organizovaná s cílem posílit a rozvíjet ultrazvukovou diagnostiku napříč obory. Setkáte se s odborníky, kteří představí své poznatky a zkušenosti prostřednictvím přednášek a workshopů.

Věříme, že konference přinese nejen příležitost pro odbornou výměnu informací, ale také přispěje k rozvoji nových spoluprací a profesních vztahů. Doufáme, že bude i skvělou příležitostí pro studenty medicíny, kteří se zde seznámí s ultrazvukem jako s důležitou součástí moderní medicíny a mohou takto získat i inspiraci pro svou budoucí kariéru.

Připojte se k nám na Sonokonferenci 2023 a přispějte svými vlastními poznatky a zkušenostmi do dynamického prostředí ultrazvukové medicíny. Společně můžeme posunout tento obor vpřed a přispěje k vylepšení péče o pacienty.

Aktualizováno! Nový program konference

Vážení účastníci Sonokonference 2023,

dovolujeme si Vám oznámit, že je k dispozici nový, aktualizovaný program. Na této významné události přivítáme i milého hosta – specialistu ze zahraničí. Jeho přítomnost jistě zaručí mezinárodní rozměr a odborný přínos pro naše diskuse.

Děkujeme za váš zájem o Sonokonferenci 2023 a těšíme se na setkání s vámi.

Podrobný program Sonokonference ke stažení ZDE >>>

Registrace na konferenci ZDE >>>