Abdominální sonografie

Základní kurz

Vážení kolegové a budoucí účastníci kurzu,

S radostí vás vítáme na stránkách základního kurzu abdominální sonografie, který je součástí našeho komplexního vzdělávacího programu. Tento kurz přináší neocenitelnou příležitost pro rozvoj vašich dovedností v oblasti sonografie a poskytuje pevný základ pro úspěšné provádění ultrazvukových vyšetření břišní dutiny. 

Česká společnost ultrazvukové medicíny (ČSUM) s hrdostí uděluje svou záštitu tomuto kurzu, a to jak pro teoretickou, tak i praktickou výuku. Věříme, že účastníci této výjimečné výuky budou mít příležitost získat nejen hluboké teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti potřebné pro kvalitní provedení abdominálních sonografických vyšetření.

Náš vzdělávací program byl pečlivě navržen s ohledem na doporučované parametry výuky sonografie v této specializované oblasti. Během kurzu budete mít přístup k nejmodernějším technologiím a zařízením, která vám umožní získat praktické zkušenosti potřebné pro samostatné pracovní nasazení v oboru abdominální sonografie.

Věříme, že tato výuka vám poskytne nejen profesionální znalosti a dovednosti, ale také vám otevře nové možnosti a příležitosti v oblasti ultrazvukové medicíny. Vaše účast na tomto kurzu je prvním krokem k dosažení excelentních výsledků a poskytnutí vynikající péče pacientům.

Děkujeme vám za vaše odhodlání a zapojení do tohoto vzdělávacího programu. Jsme přesvědčeni, že společně dosáhneme vynikajících výsledků a přispějeme k dalšímu rozvoji ultrazvukové medicíny v naší zemi.

 

 

Nadcházející kurzy

=

8. Abdominální sonografie – Základní kurz

Termín: 12.-14. 1. 2024

Proběhlé kurzy

=

7. Abdominální sonografie – Základní kurz

Termín: 21.-23. 9. 2023

=

6. Abdominální sonografie – Základní kurz

Termín: 21.-23. 4. 2023

=

5. Abdominální sonografie – Základní kurz

Termín: 9.-11. 12. 2022

=

4. Abdominální sonografie – Základní kurz

Termín: 23.-25. 9. 2022

=

3. Abdominální sonografie – Základní kurz

Termín: 22.-24. 4. 2022

=

2. Abdominální sonografie – Základní kurz

Termín: 10.-12. 9. 2021

=

1. Abdominální sonografie – Základní kurz

Termín: 23.-25. 4. 2021